Nordic walking Liptov
O NAŠOM KLUBE
LEKTORI KLUBU
UDALOSTI KLUBU
ČLÁNKY KLUBU
CENNÍK
PRIDAJ SA K NÁM

 

O našom klube - Nordic walking Team Liptov – NWTL

 

Náš team tvoria prevažne ženy (a ich partneri). Zaujímavé je, že ešte pred rokom sme sa vôbec nepoznali. Spojila nás rovnaká vášeň, ktorou je láska k prírode. Natrafili sme na seba vďaka sociálnym sieťam.

Pravidelnými stretnutiami na nedeľných udalostiach „Uteč z mesta“ sme sa viac spoznali. Zažili sme spolu nezabudnuteľné chvíle, na ktoré radi a hlavne s úsmevom spomíname. Naše fotoalbumy obsahujú stovky dych vyrážajúcich záberov matky ZEME. Prešli sme spolu viac ako 4472 km. Najviac sa nás stretlo v počte 22. Celkove sa výletov do prírody zúčastnilo 69 ľudí. Niektorí prišli jeden, dvakrát, iný aj tridsaťosemkrát.

Vzhľadom k rozdielnej fyzickej zdatnosti aj kondícii prispôsobujeme terén pre dve základné kategórie. Tá primárna sú lúky, doliny a polia, ale na svoje si u nás prídu aj milovníci turistiky a terénu o niečo viac kopcovitého.

 

PRAVIDELNÝ POHYB je náš hlavný cieľ a tréningy na udržiavanie sa v pohybe bývajú aj počas pracovných dní. Pre začiatočníkov sa organizujú úvodné kurzy v spolupráci s asociáciou. Pre pokročilých tréningy LEN TAK PRE RADOSŤ alebo 7Km pre zdravie.